arrow

O firmie

 

Firma Gembiak-Mikstacki Sp. J. należy do wyróżniających się firm na lokalnym rynku, zwiazanych z budownictwem drogowym. Od początku działalności dysponuje tylko i wyłącznie polskim kapitałem, współpracuje z polskimi producentami, wzmacniając w ten sposób sektor gospodarczy. Przedmiotem działalności firmy jest wykonawstwo robót związanych z budową i modernizacją dróg, odnową nawierzchni drogowych, budową parkingów, placów i chodników. Roboty drogowe wykonywane są w ramach przetargów publicznych ogłaszanych przez instytucje samorządowe, na drogach krajowych, wojewódzkich, powiatowych oraz gminnych.

     
     

 

               
arrow

Przez blisko 20 lat  działalności firma rozwijała się bardzo dynamicznie, sukcesywnie odnawiając  park maszynowy, wzmacniała pozycję i wizerunek firmy na rynku robót drogowych,  troszcząc się  jednocześnie o stan  środowiska naturalnego oraz warunki pracy i bezpieczeństwo pracowników.  Założenia firmy realizowane są poprzez zapewnienie wysokiej jakości  wykonywanych robót drogowych oraz produkowanych mas bitumicznych, korzystanie z  nowoczesnego sprzętu, skuteczny nadzór nad dostawcami oraz podwykonawcami,  zatrudnianie wykwalifikowanej kadry pracowniczej, terminowe wykonywanie  powierzonych robót, dyspozycyjność, dbałość o środowisko naturalne, w  szczególności w zakresie gospodarki odpadowej, poziomu hałasu, ryzyka  zanieczyszczeń gleby i wód podziemnych a także spełnianie wymagań wynikających  z innych przepisów prawnych oraz przepisów BHP.

 

Od 2002 roku rozpoczęto budowę autostrad w Polsce.

Firma Gembiak -Mikstacki spółka jawna może poszczycić się udziałem przy budowie autostrady A-2.

Prace były prowadzone na odcinkach:

                                                     - Konin -Poznań

                                                     - Komorniki -Nowy Tomyśl

                                                     - Obwodnica Poznania

Prezentacja wersja polska

Prezentacja wersja angielska

  line
 
gembiak-mikstacki
gembiak-mikstacki
 
line
arrow

Nasza firma zatrudnia ok 200 pracowników, jeśli chcesz dołączyć do grona zadowolonych ludzi, chcesz spełnić swoje ambicje zawodowe, zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami prac.

  arrow

Firma posiada nowoczesną  wytwórnie mas bitumicznych do produkcji masy mineralno-asfaltowej oraz  samodzielne laboratorium. Oferowane usługi są na najwyższym poziomie i w pełni  satysfakcjonują Zleceniodawców. Dobra jakości wykonanych robót pozwala bez obaw  udzielać długoletnich gwarancji.

 

               
  wykaz robót arrow historia firmy arrow      
 
line